Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. Svatby a takové ty věci

Sovička Jacomo mi na začátku mého překládání poslala 17. kapitolu a já s ní plně souhlasím, že by to tu mělo být.


 

Poznámka autorky:

Dřív, než se všichni naštvete, že jsem sezdala některé z mých postav – tohle není nová kapitola! Svatba se netýká jich, ale mne (jejda!).

Nádhera, že? Jsem tak šťastná, že to ani nedokážu vypovědět!

Ale – naneštěstí pro vás – moje štěstí potřebuje hodně organizování a plánování, takže nejsem posledních čtrnáct dní schopná přidávat kapitoly nebo odpovídat na vaše úžasné komentáře!

Opravdu doufám, že se na mě nezlobíte! Jen jsem si myslela, že byste to měli vědět!

Všechno nejlepší a radujte se se mnou,

Kayly Silverstorm

26. 4. 2005

 

Poznámka překladatelky Jacomo:

Pevně věřím, že vám nebude vadit, že jsem sem zařadila i tohle oznámení, které autorka skutečně publikovala na fanfiction.net jako 17. kapitolu. Jednak mám ráda povědomí o reálném pozadí vzniku příběhů a jednak se mi tak podaří uchovat návaznost na původní číslování kapitol.

Bohužel tato realita má velmi smutné pokračování. Život nepřináší jen okamžiky štěstí. V létě loňského roku, po pouhých šesti letech manželství, navzdory péči lékařů i podpoře okolí, podlehl Kaylyin manžel rakovině.

Proto vás moc žádám, pro Kayly a pro památku jejího muže, neželte dnes nepřítomnosti další kapitoly příběhu, na kterou pravděpodobně velmi netrpělivě čekáte. Místo toho se prosím zkuste zastavit a věnovat tichou vzpomínku těm, jejichž další kapitoly života už nikdy napsány nebudou.

Veliké díky za pochopení vám všem.

 

 (dle aktualizace profilu Kayly Silverstorm

na fanfiction.net v říjnu 2011)

 

1.gif

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(zuzule, 8. 9. 2012 10:33)

Chuděrka, to je mi jí líto.

Život bývá krutý....

(Snapea, 6. 9. 2012 7:47)

Za byť i krátký okamžik štěstí, daruje člověku na oplátku neštěstí, které mnohdy převyšuje onen okamžik radosti... Chuderka autorka! A pak vám někdo řekne, že se to může stát pouze v knize, či filmu. Ztráta blízkého vás srazí na kolena, a co teprve nejbližšího člověka? Horší je jen ztráta dítěte... Život není a nebude fér.

Život bývá, bohužel, i smutný

(Lupina, 21. 8. 2012 12:43)

Přeji autorce, aby těžké období překonala, aby se ten obrovský smutek zmenšil, aby jí zůstaly hlavně krásné vzpomínky na společný život s milovanou osobou. Upřímnou soustrast.

.

(Luisa, 21. 8. 2012 12:38)

Ach jo, život je někdy pěkná sviňa:(
Jinak dofám, že sis užila odpočinku a brzo nás potěšíš.